SİVAS GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

25-26 Kasım tarihlerinde yapılacak TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş)’a katılacak öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.

25-26 Kasım tarihlerinde yapılacak TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş)’a katılacak  öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.
25-26 Kasım tarihlerinde yapılacak TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş)’a katılacak  öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.

25-26 Kasım tarihlerinde yapılacak TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş)’a katılacak  öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.

 

İlçemizde sınavın huzurlu bir ortamda geçmesi için gerekli tüm tedbirler alınmış; sınavların en iyi şekilde yapılması adına Milli Eğitim Müdürlüğümüzce gerekli hazırlıklar tamamlanmıştır.

 

Siz değerli öğrencilerimizin başarmak için elinizden gelen gayreti göstereceğinize eminiz. Kendinize inanın ve güvenin. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını unutmayın.

 

Gemerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak heyecanınızı en içten duygularımızla paylaşıyor ve bizler için ne kadar değerli olduğunuzu sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Bu sınavda görevli tüm öğretmen ve yöneticilerimize kolaylıklar, sınava katılacak tüm 8. sınıf öğrencilerimize başarılar diliyor,  öğrencilerimizi sevgiyle gözlerinden öpüyorum.

 

 

 

 Yükselen DURSUN

 Milli Eğitim Müdürü

Bahçeli Mahallesi Dr. Bahattin Taner Caddesi No.40 58840 Gemerek/SİVAS - 0346 614 24 54 / 0346 614 16 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.