SİVAS GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yükselen DURSUN’un 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı;

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yükselen DURSUN’un 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı;

Değerli Öğretmenlerim, Saygıdeğer Anne Babalar ve Sevgili Öğrenciler,

2017-2018 eğitim-öğretim yılında hepinize başarı ve mutluluk diliyor, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiası için her açıdan verimli bir yıl olmasını temenni ediyorum.

             Sevgili Öğrenciler,

Uzunca bir tatil sonrası, eğitim-öğretime başlamanın tatlı heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilde bol bol kitap okuyarak, güzel ve eğlenceli vakit geçirerek dinlenmiş olduğunuzu umuyorum. Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı geldi. Unutmayın ki dersleriniz için göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizi başarıya götürecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır.

Daha mutlu ve güzel bir gelecek için her zaman sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Yeni eğitim-öğretim yılının hepimiz için hayırlı olması dileklerimle.

            Değerli öğretmenlerim,

Yeni eğitim-öğretim yılını sizlerin de büyük bir heyecanla karşıladığını biliyorum. Topluma hizmet veren her meslek saygındır. İnsanlığın öğretmeni Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V.) ve onun yolunun yolcusu değerli öğretmenlerimiz de sevgi-saygı ve vefayı hak etmektedir. Bütün meslek mensuplarını yetiştirip hayata hazırlayan öğretmenlik mesleği ayrı bir kutsallık taşımaktadır.

Sizlere emanet ettiğimiz çocuklarımızı, koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven, topluma karşı sorumluluk duyan kişiler olarak hayata hazırlayacağınıza olan inancım tamdır. Sizlere inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum

            Saygıdeğer veliler,

Gençlerimizin yetişmesinde öğretmenlerin olduğu kadar sizlerin de emeği elbette vardır. Hiçbir zaman unutmayalım ki, iyi bir toplumun temeli ailede başlar. Bir aile değerlerine ne kadar sahip çıkarsa, toplum da o kadar sağlam olur. Eğitim öğretimin en önemli unsurlarından birinin de sizler olduğunuzu unutmayınız. Çocuklarımızı sadece maddi yönden değil, manevi yönden destekleyerek her zaman onların yanında olduğumuzu hissettirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2017-2018 eğitim öğretim yılınızı tekrar kutluyor ve enerji dolu, mutlu, sağlıklı ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmeniz dileğiyle hepinizi saygıyla selamlıyorum.

 

Yükselen DURSUN

Milli Eğitim Müdürü

 

Bahçeli Mahallesi Dr. Bahattin Taner Caddesi No.40 58840 Gemerek/SİVAS - 0346 614 24 54 / 0346 614 16 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.