SİVAS GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yükselen DURSUN’un Kurban Bayramı Mesajı;

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yükselen DURSUN’un Kurban Bayramı Mesajı;

Kıymetli Mesai Arkadaşlarım, Saygıdeğer Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerim;

 

Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda gönül kazanma zamanıdır.  Bu günler, aynı zamanda Hac ibadetinin yapıldığı; dilleri, ırkları, tenleri, renkleri, kültürleri ve coğrafyaları farklı milyonlarca Müslümanın, Arafat meydanında, dualar eşliğinde, müstesna bir kardeşlik manzarası sergilediği günlerdir.

 

Dostluk ve hoşgörü duygularının kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, mutluluğun milletçe yaşandığı bayram günlerini dost ve akrabalarımız ile birlikte yaşamak, kimsesiz, yaşlı, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir. Bu bayramda, muhtaçların hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımalıyız. Kurban ibadetiyle bizden istenen, elimizle birlikte gönlümüzü de birbirimize açmak, gönülden verebilmektir.

 

Bu vesile ile Kurban Bayramınızı tebrik eder; ülkemiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için yakınlaşmaya, barışa, huzura vesile olmasını temenni ederim.

 

Yükselen DURSUN

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Bahçeli Mahallesi Dr. Bahattin Taner Caddesi No.40 58840 Gemerek/SİVAS - 0346 614 24 54 / 0346 614 16 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.