SİVAS GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Yeniçubuk Atatürk İlkokulu 2. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri Kenan ÇARBOĞA´dan Anlamlı Ziyaret

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen terör saldırısında şehit olan ve yaralanan emniyet mensupları için İlçemiz Yeniçubuk Atatürk İlkokulu 2. Sınıf öğrencileri öğretmenleri Kenan ÇARBOĞA eşliğinde Emniyet Müdür Vekili Ayhan KAYACILAR’a taziye ve geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
 İlçemiz Yeniçubuk Atatürk İlkokulu 2. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri Kenan ÇARBOĞA´dan Anlamlı Ziyaret

İlçemiz Yeniçubuk  Atatürk İlkokulu 2. Sınıf öğrencileri Gemerek Emniyet Müdür Vekili Baş Polis Ayhan KAYACILAR’ı makamında ziyaret etti.

Sinem Zengin isimli öğrencimiz harçlıklarını biriktirerek nöbetçi polis memuruna bere aldığını öğrenince duygu anlar yaşayan KAYACILAR, kendisine “Bayrak” adlı şiiri okuyan Kayra UĞUR isimli öğrenciyi de anlından öptü.

Harçlıklarıyla bere alarak Nöbetçi Polis memuruna hediye eden Sinem Zengin isimli öğrenci şöyle konuştu; “Televizyonda polislerimizin şehit olduğunu öğrendim ve çok üzüldüm. Harçlığımla üşümemesi için ona şapka aldım” dedi.

Şeyma Ardıç isimli öğrenci ise; “Ben polisleri çok seviyorum büyüyünce polis olmak istiyorum ”dedi.

 Yağmur Yılmaz isimli öğrenci ise şöyle konuştu; “Polislerimizin şehit olduğunu öğrendik ve acılarını paylaşmaya geldik” dedi.

Patlamanın olduğu gece yazdığı “Türk Milletine Acil Çağrı” isimli şiirini Gemerek Emniyet Müdür Vekili Ayhan KAYACILAR’a okuyan sınıf öğretmeni Kenan ÇARBOĞA konuyla ilgili şöyle konuştu; “İstanbul’da yaşanan elim terör saldırısından sonra çocuklarımızla birlikte Emniyet Müdürlüğüne gelerek, kahraman Türk polislerine destek olmak istedik. Ülkemize ve milletimize karşı yapılan bu hain saldırının karşısında olduğumuzu belirtmek istedik. Rabbim şehitlerimize rahmet ve kederli ailelerine de sabır versin Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

 

22-12-201622-12-2016

Bahçeli Mahallesi Dr. Bahattin Taner Caddesi No.40 58840 Gemerek/SİVAS - 0346 614 24 54 / 0346 614 16 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.