SİVAS GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Hazırlanan YÖGEP Projesi Kapsamında Sivas’ta “Yönetici Gelişim Programı” Düzenlendi.

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Hazırlanan YÖGEP Projesi Kapsamında Sivas’ta “Yönetici Gelişim Programı” Düzenlendi. Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şube Müdürümüz Fehmi Tutkun, il merkezi ve ilçelerdeki imam hatip okullarının idarecileri katıldı.   Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın selamlama konuşması ile başlayan programda, Milli Eğitim Şube Müdürümüz Fehmi Tutkun tarafından imam hatip okullarının toplumsal algısı, algı yönetimi, kurumsal imaj yönetimi, dijital okul portfolyosı oluşturma,  okul web sayfasının ve sosyal medyasının yönetimi konularında sunum yapıldı. Program kapsamında imam hatip okullarının okullaşması ile ilgili çalışmalar da gerçekleştirildi. Programda imam hatip okullarının okullaşması ile ilgili çalışmalar ve örnekler hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.
MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Hazırlanan YÖGEP Projesi Kapsamında Sivas’ta “Yönetici Gelişim Programı” Düzenlendi.

21-04-201921-04-201921-04-2019

Bahçeli Mahallesi Dr. Bahattin Taner Caddesi No.40 58840 Gemerek/SİVAS - 0346 614 24 54 / 0346 614 16 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.