SİVAS GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Yükselen DURSUN´dan Gemerek Emniyet Müdürlüğü´ne "Taziye Ziyareti"

Milli Eğitim Müdürü Yükselen DURSUN´dan Gemerek Emniyet Müdürlüğü´ne "Taziye Ziyareti"
Milli Eğitim Müdürü Yükselen DURSUN´dan Gemerek Emniyet Müdürlüğü´ne "Taziye Ziyareti"

 

13-12-201613-12-2016

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen terör saldırısında şehit olan ve yaralanan emniyet mensupları için Milli Eğitim Müdürü Yükselen DURSUN, Emniyet Müdür Vekili Ayhan KAYACILAR’a taziye ve geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

Beraberinde Şube Müdürü Nevzat BULUT ve ilçemiz okullarını temsilen Anadolu İmam Hatip Lisemizin okul Müdürü İsmail ARSLAN ve beş öğrenci ile Emniyet Müdür Vekili Ayhan KAYACILAR´ı ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Yükselen DURSUN, yaşanan saldırıdan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

 

DURSUN: “Meydana gelen olayda 36’sı polis, 8’i sivil vatandaşımızın şehit olması ve 150 civarında yaralımızın bulunması bizleri son derece üzmüştür. Bizler ve öğrencilerimiz, her bir cenaze ve her bir yaralının ailemizin bir ferdi olduğu düşüncesindeyiz. Milletimizin emniyeti, asayişi, düzenini sağlamak için, gecesini gündüzüne katan kolluk kuvvetlerimizle beraber hain terör örgütleri ve onların işbirlikçilerine meydanı bırakmayacağız. En büyük görevimiz, sermayemiz olan gençlerimizi; vatan,millet, bayrak şuuru ile yetiştirmek olacaktır" diye konuştu.

 

 

Emniyet Müdür Vekili Ayhan KAYACILAR, mesai arkadaşlarını kaybetmenin büyük üzüntüsü içinde olduklarını kaydederek,Emniyet Güçleri olarak terörle mücadeleye başta halkın huzur ve güvenliği için canla başla devam edeceklerini vurguladı. Bir daha bu tür elim terör olaylarının yaşanmaması temennisinde bulunan KAYACILAR;hem kendileri hem de yüce Türk milleti için derin üzüntü kaynağı olan böylesi bir hadise de eğitim camiasını yanlarında buldukları için İlçe Milli Eğitim Müdürü Yükselen DURSUN´a teşekkür etti.

Bahçeli Mahallesi Dr. Bahattin Taner Caddesi No.40 58840 Gemerek/SİVAS - 0346 614 24 54 / 0346 614 16 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.