SİVAS GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Yükselen DURSUN´dan TEOG İkinci Dönem Ortak Sınavı Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Yükselen DURSUN  26-27 Nisan 2017 tarihlerinde 8. Sınıf Merkezi Sistem Ortak Sınavlarına (TEOG) girecek öğrencilere başarılar dileyerek, bir mesaj yayınladı.  
Milli Eğitim Müdürümüz Yükselen DURSUN´dan TEOG İkinci Dönem Ortak Sınavı Mesajı

Sevgili Öğrenciler;

Yarınlarımızın teminatı olan sevgili öğrenciler, Birinci dönem olduğu gibi ikinci dönemde bu sınav için çok çalıştınız. Sizler, bizim için çok önemlisiniz, çok değerlisiniz.

 TEOG İkinci Dönem Ortak sınavlar, Ortaöğretim için bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geçmiş yıllarda kazandıkları başarılarla bizleri onurlandıran diğer öğrencilerimiz gibi sizlerin de aynı performansı göstereceğinize inancımız tamdır.

İnanıyoruz ki, sizler hazırlandığınız bu sınavı en güzel şekilde geçerek başarılı olacaksınız. Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, inovasyona dayalı, araştıran ve sorgulayan, Atatürk ilkeleri ve Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmanızdır.

 Değerli Veliler;

Çocuklarımız bizim yarınlarımızdır. Çocuklarımızın başarılı olmasında en büyük görev anne ve babaya düşmektedir. Öğrencilerin uzun çalışma maratonu sonunda yaşamlarını şekillendirmek için TEOG Ortak Sınavlarda başarılı olmaları en büyük dileğimizdir. Siz anne ve babaların yanlış tutum ve davranışları onların var olan kaygı ve heyecanlarını daha da artırmaktadır. Bundan dolayı bu süreçte siz velilerin bazı konularda daha duyarlı olmaları yararlarına olacaktır. 

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, 

26-27 Nisan 2017 tarihlerinde TEOG İkinci Dönem Ortak Sınavlara girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

Yükselen DURSUN

Milli Eğitim Müdürü

Bahçeli Mahallesi Dr. Bahattin Taner Caddesi No.40 58840 Gemerek/SİVAS - 0346 614 24 54 / 0346 614 16 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.