SİVAS
GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİM ÖĞRETİME KAR ENGELİ !
İlçemiz genelinde devam eden yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları sebebiyle 05/06 Ocak 2015 Salı ve Çarşamba günleri 2 gün süre ile eğitim öğretime ara verilmiştir.![EĞİTİM ÖĞRETİME KAR ENGELİ !](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_05142523_101220132101008935744.jpg)
İlçemiz genelinde devam eden yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları sebebiyle 05/06 Ocak 2015 Salı ve Çarşamba günleri 2 gün süre ile eğitim öğretime ara verilmiştir. Eğitim öğretim ilçemiz genelinde 07 Ocak 2016 Perşembe günü başlayacaktır.