SİVAS GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG SINAVI İLÇEMİZ GENELİNDE SIKINTISIZ BİR ŞEKİLDE TAMAMLANDI.

Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından ortaokul 8’inci sınıflara yönelik düzenlenen ve 27 Nisan Çarşamba günü başlayan TEOG maratonu 28 Nisan Perşembe günü saat 12.00’de yabancı dil sınavının tamamlanması ile birlikte sona erdi. 9 okulumuzda 319 öğrencimizin katıldığı sınav sıkıntısız bir şekilde sonuçlandırıldı.
TEOG SINAVI İLÇEMİZ GENELİNDE SIKINTISIZ BİR ŞEKİLDE TAMAMLANDI.

 

Sınavın başarıyla tamamlanmasında sınav öncesi ve sınav esnasında bizlere destek olan  ve  kurumlar arası koordinasyonumuzu temin eden  İlçe Kaymakamımız Sayın Cuma KILINÇ´a, sabahın erken saatlerinde soruların merkez ve kasabalardaki okullarımıza ulaşmasını temin eden İlçe Jandarma Komutanımız Barış ULUCANLI ve ekibine, ilçe Emniyet Müdürümüz Kamil YILMAZ ve ekibine; her zaman olduğu gibi fedakarca görevini yerine getiren Okul Yöneticilerimiz ve öğretmenlerimize, Şube Müdürleri Nevzat BULUT´a ve Volkan AKÇA’ya, İlçe Milli Eğitim Personelimize ve Okul yardımcı personellerimize en kalbi duygularımla teşekkür ederim.

Yükselen DURSUN

Milli Eğitim Müdürü

Bahçeli Mahallesi Dr. Bahattin Taner Caddesi No.40 58840 Gemerek/SİVAS - 0346 614 24 54 / 0346 614 16 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.