SİVAS GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YÜKSELEN DURSUN'UN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YÜKSELEN DURSUN'UN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

 

             Cumhuriyetimizin ilanının 96. yıldönümünü ülkemizde olduğu gibi Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı Sivas'ımızda da kutlamanın gururunu  ve mutluluğunu yaşamaktayız.

              Cumhuriyet, milletimizin tarih sahnesinde yeniden dirilişinin adıdır. Şanlı bir tarihe sahip olan milletimizin özgürlük ve bağımsızlığının simgesidir. Geleceğimizi emanet ettiğimiz umudumuz ve yarınlarımız olan gençlerimiz; şehit ve gazilerimizin fedakârlıklarını örnek alarak Ulu Önder Atatürk'ün emaneti olan Cumhuriyetimizi ilelebet koruyacaklardır. Cumhuriyetimiz, gençlerimizin çalışma ve gayretiyle muasır medeniyetler seviyesinin üzerine yükselecek ve dünya var oldukça varlığını sürdürecektir.

               Bu tarihi gün vesilesi ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ahirete intikal eden tüm devlet büyüklerimiz ve şehitlerimizi saygıyla anıyor, milletimizin Cumhuriyet Bayramı' nı tebrik ediyorum.

 

                                                                                                                      Yükselen Dursun 

                                                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

Bahçeli Mahallesi Dr. Bahattin Taner Caddesi No.40 58840 Gemerek/SİVAS - 0346 614 24 54 / 0346 614 16 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.