SİVAS GEMEREK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Yükselen DURSUN'un karne mesajı

SAYGIDEĞER ÖĞRETMENLERİM, DEĞERLİ VELİLERİM VE SEVGİLİ ÖĞRENCİLER, VERİMLİ, ÖZVERİLİ VE SORUMLULUK DUYGUSU İÇERİSİNDE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZLA 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI TAMAMLAMIŞ BULUNMAKTAYIZ.
Müdürümüz Yükselen DURSUN'un karne mesajı

Sevgili öğrenciler;

Hepiniz çok çalışarak, güzel bir tatili hak ettiniz. Bu sürenin kendinizi geliştirmek için de fırsat olduğunu unutmayın. Sosyal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra kitap okumayı da ihmal etmeyin. Hepinize iyi tatiller diliyorum.

Değerli öğretmen arkadaşlarım;

Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın kendilerini gerçekleştirmelerinde, kazandıkları başarılarda sizlerin emeği büyüktür. Öğrencilerimizin iyi, güzel ahlaklı, başarılı bireyler olarak yetişmesi için yapmış olduğunuz özverili çalışmalardan dolayı sizleri tebrik ediyorum.

Değerli velilerim;

Tatil zamanları ailelerin birbirleriyle olan iletişimlerini kuvvetlendirmek için güzel bir fırsattır. Birlikte geçireceğiniz kaliteli zamanlar ve çocuklarınıza göstereceğiniz ilgi alaka ile onları yeni eğitim öğretim yılına hazırlamış olacaksınız. Geleceğin mutlu çocuklarını sizlerin de işbirliği ile yetiştireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle daha sağlıklı ve dinamik olarak yeni eğitim öğretim yılına başlamayı ümit ediyor, tüm eğitim camiasına iyi tatiller diliyorum.

Bahçeli Mahallesi Dr. Bahattin Taner Caddesi No.40 58840 Gemerek/SİVAS - 0346 614 24 54 / 0346 614 16 19

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.